engel sözcüğünün zıt anlamlısı nedir?


engel kelimesinin zıt anlamlı sözcükleri : destek

<< engebe enlem >>

android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te destek kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te yaklaşık 2 sayfa içerik bulunmaktadır.

 1. alm. melek . ayrıca süper bir rammstein şarkısı. sözleri de şöyledir ; wer zu lebzeit gut auf erden wird nach dem tod ein engel werden den blick 'gen himmel fragst du dann warum man sie nicht sehen kann erst wenn die wolken schlafengehn kann man uns am himmel sehn wir haben angst und sind allein gott weiss ich will kein engel sein sie leben hinterm horizont getrennt von uns unendlich weit sie müssen sich an sterne krallen (ganz fest) damit sie nicht vom himmel fallen erst wenn die wolken schlafengehn kann man uns am himmel sehn wir haben angst und sind allein gott weiss ich will kein engel sein meali ; hayat süresince iyi olanlar, öldükten sonra melek olurlar. gökyüzüne bakarak sorarsın kendine neden onların görülmediğini ta ki bulutlar uyumaya çekildiğinde işte o zaman biz gökyüzünde görülebiliriz biz korkarız ve çok yalnızız. tanrı bilir ya ben melek olmak istemem onlar ufukların ardında yaşarlar bizden ayrı ve sonsuz uzaklıktalar yıldızlara tutunmaları gerekiyor (çok sıkıca) gökten düşmemeleri için ta ki bulutlar uyumaya çekildiğinde işte o zaman biz gökyüzünde görülebiliriz biz korkarız ve çok yalnızız. tanrı bilir ya ben melek olmak istemem
 2. (bkz: block)
 3. mani.
 4. Bir şeyin gerçekleşmesini önleyen sebep, mâni, mahzur, müşkül, pürüz..
 5. gott weiss ich will kein engel sein kismi koparan ve altimizdaki odunlari tazeleyecek olan rammstein sarkisi
 6. ingilizce sözleri Live in virtue,no desire In the grave an angel's choir You look to heaven and wonder why No one can see them in the sky Just as the clouds have gone to sleep Angels can be seen in heaven's keep Alone in fear they question why Goddamn not an angel when I die Angels live, they never die Apart from us, behind the sky They're fading souls who' ve turned to ice So ashen white in paradise Just as the clouds have gone to sleep Angels can be seen in heaven's keep Alone in fear they question why Goddamn not an angel when I die Goddamn an angel when I die Heaven must be hell in the sky
 7. aksaklık, ayak bağı, güçlük....
 8. sözlüğün yeni özelliği. mallar sürüsü gibi bir şey.
 9. rammstein'in distortionını yediğim şarkısı.* *
 10. süper bir şarkıdır. (bkz: makine) de süper söyler . rammstein gelse de canlı dinlesek artık. *
 11. (bkz: ernst engel) (bkz: engel eğrisi)
 12. (bkz: engels)
 13. (bkz: angel)
 14. süper bir şarkıdır. makine cover'ı için: http://video.uludagsozluk.com/v/engel-5190/
 15. bir çok anlama geldiği muhakkak..
 16. rammstein'ı saçma sapan bir ergen gurubuna çevirmek isteyen dangalakların en çok sevdiği şarkıdır. bu kişilere, sadece şarkının sözlerinde ne anlatıldığı dahi anlatılacak olursa köpek yavruları gibi kaçışacaklardır. "tanrı bilir ya ben melek olmak istemem"
 17. youtube'da bir evangelion uyarlaması vardır ki nefistir. mutlaka izlenesidir. ayrıca evangelion karakteri olan asuka langley sohryu klibin bir diğer göze çarpan karakteri oluyor. klibin youtube linki; http://video.uludagsozluk.com/v/engel-7413/
 18. bayan vokalin insanı kendinden geçirdiği şarkı. *
 19. müzik güzel ama her dizenin bittiği yerde boğazlanan horoz sesi gibi "vvyvyykkhhh" sesi gelmesi kötü olmuş.
 20. bayan vokalin kim olduğunu çok merak ettiğim ama hala öğrenemedim. wir haben angst und sind allein diyişine gurban olurum.
 21. fox'un, boks gibi organizasyonları yayınlarken, dövüşçü isimlerini gösterirken çaldığı şarkı. gazdır.
 22. (#4000467) gibi sorular için; şarkıdaki bayan vokal karısı şudur; Christiane "Bobolina" Herbold. hatta pop grubu vardır bu karının.
 23. başlangıcındaki ıslık ayrı bir hava katmıştır şarkıya.
 24. nesli ile ilgili sorunlarımıza nesline yakışır bir şekilde örnek olmuş yazar.. pardon çaylakmış.. (bkz: fatal ile ilgili başlık açmak yasaktır)
 25. meraklı yazar. öncelikle başına gelen her şeyin sadece meraktan gelmesini dilerim kendisine. sonra okuduğunu anlayacak kapasiteye ulaşmasını. linka sevdiği bir dostudur, gerekirse savunur. ama söz konusu entrydeki tepki bir linka savunması değil, şu sözlükte gördüğü en saçma, en sığ yazılardan birine olan tepkidir. gerçi bu zatın böyle bir tepkiyi anlamasını beklemek de ayrıca komik de, neyse.

senin engel kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap