onemsiz sözcüğünün zıt anlamlısı nedir?


onemsiz kelimesinin zıt anlamlı sözcükleri : ciddi, ehemmiyetli, hayati

<< onemli onurlu >>

android-uygulamamiz-yayinlandi


sanalsözlük'te ciddi kelimesiyle ilgili ne demişler ?

bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te yaklaşık 6 sayfa içerik bulunmaktadır.

  1. sevgi bozukluğuna yol açmayacak kadar kendi halinde olan!
  2. iki arada bir deredeliğin ünlemsiz köprüler kurması zihne, ki aslında... boşver.
  3. bir ölünün kulağına çalınan, müezzinin secde davetidir.
  4. önemsiz denizin üç rengi var biri ela diğerleri önemsiz limandan üç gemi kalkar biri sana gider diğerleri önemsiz yağmur yağar sabah olur önemsiz keman susar şarkı biter önemsiz bir de masa üstünde resimler arabi hatıralar geçiyor bir bir ebruli bu bir şarkı. kimin olduğunu da bilmiyorum ki. adının "önemsiz" olup olmadığını da. ezgisini duymadım hiç. ama sözleri. dokunuyor. terk edilmeye meyilliyim.
  5. atomların harika dünyası'ndan bir 110 şarkısı. Önemsiz benim söylediklerim Doğrular hep senin bildiklerin Gün biter sessizce odamda Yalnızız biz hep bu romanda Alışmak zor olsa da Yanlış yapsam da ben Mutsuz olsam da Yalnız kalsam da ben Bilirim alışır insan zamanla Cevapsız sorular sordum Karşılıksız aşklar yaşadım Üzüldüm hayat bu dedim Yaşayıp öğrenmeliyim Yaşayarak öğrenmeliyim Yanlış yapsam da ben Mutsuz olsam da Yalnız kalsam da ben Bilirim alışır insan zamanla.
  6. kimi zaman ta içinizde bir yerler yanarken gözyaşlarınızı siler ve bakarsınız karşınızdakinin yüzüne, "önemsiz" dersiniz, önemli olduğunu bile bile...
  7. malt'ın arıza albümünün dokuzuncu şarkısı. bu aralar, sanki tek başıma kaldım gibi oluyor. uyandığımda, bana bakan o yüz yabancı duruyor. bütün legolarımı yıkıp, baştan yapasım geliyor. çünkü bir yerinden tutsam, öbür ucu kopuyor. alıştıkça, yaşadıkça önemsiz gibi geliyor. alıştıkça, yaşadıkça önemsiz gibi geliyor. bu aralar, sanki tek başıma kaldım gibi oluyor. uyandığımda, bana bakan o yüz yabancı duruyor. alıştıkça, yaşadıkça önemsiz gibi geliyor. alıştıkça, yaşadıkça önemsiz gibi geliyor. önce üzüldüm, sonra kızdım. şimdi kabullenme zamanı. artık en sevdiğim şey, orta yaş bunalımı. alıştıkça, yaşadıkça önemsiz gibi geliyor. alıştıkça, yaşadıkça önemsiz gibi geliyor. alıştıkça, yaşadıkça önemsiz gibi geliyor. alıştıkça, yaşadıkça önemsiz gibi geliyor. alıştıkça, yaşadıkça önemsiz gibi geliyor. alıştıkça, yaşadıkça önemsiz gibi geliyor.
  8. Dinlendiğinde bütün legoları yıkıp baştan yapma isteği doğuruyor insanın içinde.

senin onemsiz kelimesiyle ilgili yorumun ne ?

Sitemap